Актуальність дослідження. Важливою складовою освітньої роботи університету є розробка та впровадження системи роботи кураторів студентських групСкачати 29.28 Kb.
Сторінка1/5
Дата конвертації28.03.2018
Розмір29.28 Kb.
Назва файлуІдеальна модель куратора ВНЗ.docx
  1   2   3   4   5


ВСТУП

Актуальність дослідження. Важливою складовою освітньої роботи університету є розробка та впровадження системи роботи кураторів студентських груп. Куратор груп є основною фігурою у здійсненні навчальних програм роботи, тобто особи, яка організовує систему відносин у групі для різних видів освітньої діяльності та відповідає за освітню роботу перед керівництвом відділу , факультет, інститут та університет.

Мета і зміст роботи. На мій погляд головною метою є створення морально-психологічних та організаційних умов для саморозвитку людини, виховання культурних, висококваліфікованих фахівців з урахуванням їх індивідуальних схильностей , психофізичні та інтелектуальні здібності, в постійній співпраці студента і куратора. Робота кураторів та наставників студентських груп спрямована на реалізацію принципів гуманістичної педагогіки, сприяння створенню атмосфери довіри до студентських груп, повагу між студентами та між студентами та викладачами, співробітниками, контроль за навчальним процесом студентів, проведення освітня, культурно-просвітницька робота, пропаганда здорового способу життя тощо.
Завдання кураторів та наставників визначаються метою виховної роботи у вищій школі та характеризуються різноспрямованими напрямками, спрямованими на формування соціальних, соціокультурних та професійних якостей майбутнього спеціаліста, залучення студентів до наукової роботи, творчість діяльність та духовні досягнення українського народу.

У своїй діяльності куратор повинен провести чергову зустріч з групою, проводити індивідуальну освітню роботу з кожною студентською групою, здійснювати контроль за діяльністю групи людей, ознайомити студентів з відповідними наказами, розпорядженнями державної влади, керівництвом університету, факультетом / інститут, відділ; визначити заходи щодо виконання замовлень та розпоряджень та контролювати виконання цих заходів. [1]. У своїй діяльності студент повинен активно співпрацювати з студентським самоврядуванням, брати участь у організації та проведенні загальних масових заходів, залучати студентів до наукових, культурних та спортивних, спортивних робіт.


Отож можна скласти перелік основних областей, в яких повинна бути робота куратора:
1. Професійна освіта, а саме підготовка та проведення навчального процесу за допомогою таких методів та прийомів, які повинні слугувати зразковим професійним ставленням до виконання своїх професійних обов'язків. Вона нерозривно пов'язана з освітою та науковою працею, створює умови для вільного розвитку особистості, забезпечує реалізацію творчих здібностей, самоосвіти і самоосвіти, для вираження таланту і таланту, для самореалізації молоді люди у сферах наукової, професійної, освітньої діяльності.
2. Правова освіта. Формування рису громадянина України: національна свідомість і людська гідність, загальна правова свідомість та право на розуміння.
3. Моральне виховання учнів у формі формування в останньому повинно вести себе відповідно до загальних людських норм, наслідування найкращого досвіду попередніх поколінь, сімейних традицій, сім'ї, людей, з урахуванням найкращих позицій світової моральної цінності поняття
4. Еколого-естетична освіта, майстерність знань та практичні навички раціонального природокористування; підвищуючи відчуття відповідальності за природу як національне багатство та співучасть в її збереженні.
5. Комплексна профілактика ідеального інтелектуального та фізичного стану учнів, адаптація до зовнішнього середовища, адаптація до умов праці та здорового відпочинку, збереження репродуктивного та фізичного здоров'я.
  1. Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5


База даних захищена авторським правом ©refua.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка
Контрольна робота
Методичні вказівки
навчальної дисципліни
Методичні рекомендації
Загальна характеристика
Лабораторна робота
курсової роботи
охорони праці
Курсова робота
використаної літератури
Список використаної
курсу групи
Зміст вступ
Виконав студент
форми навчання
Виконала студентка
Теоретичні основи
Міністерство освіти
Пояснювальна записка
самостійної роботи
навчальний заклад
Історія розвитку
навчальних закладів
Робоча програма
молодших школярів
діяльності підприємства
роботи студентів
Загальні відомості
Курсовая работа
виконання курсової
світової війни
студентів спеціальності
студент групи
використаних джерел
охорони здоров
Практична робота
вищої освіти
Охорона праці
інтелектуальної власності
навчального закладу
Теоретичні аспекти
Самостійна робота
загальноосвітніх навчальних
Конспект лекцій
вищий навчальний
Вступ актуальність
напряму підготовки
загальна характеристика
Історія виникнення
Практичне заняття
виробничої практики