Актуальність дослідження. Важливою складовою освітньої роботи університету є розробка та впровадження системи роботи кураторів студентських групСкачати 29.28 Kb.
Сторінка1/5
Дата конвертації28.03.2018
Розмір29.28 Kb.
Назва файлуІдеальна модель куратора ВНЗ.docx
  1   2   3   4   5


ВСТУП

Актуальність дослідження. Важливою складовою освітньої роботи університету є розробка та впровадження системи роботи кураторів студентських груп. Куратор груп є основною фігурою у здійсненні навчальних програм роботи, тобто особи, яка організовує систему відносин у групі для різних видів освітньої діяльності та відповідає за освітню роботу перед керівництвом відділу , факультет, інститут та університет.

Мета і зміст роботи. На мій погляд головною метою є створення морально-психологічних та організаційних умов для саморозвитку людини, виховання культурних, висококваліфікованих фахівців з урахуванням їх індивідуальних схильностей , психофізичні та інтелектуальні здібності, в постійній співпраці студента і куратора. Робота кураторів та наставників студентських груп спрямована на реалізацію принципів гуманістичної педагогіки, сприяння створенню атмосфери довіри до студентських груп, повагу між студентами та між студентами та викладачами, співробітниками, контроль за навчальним процесом студентів, проведення освітня, культурно-просвітницька робота, пропаганда здорового способу життя тощо.
Завдання кураторів та наставників визначаються метою виховної роботи у вищій школі та характеризуються різноспрямованими напрямками, спрямованими на формування соціальних, соціокультурних та професійних якостей майбутнього спеціаліста, залучення студентів до наукової роботи, творчість діяльність та духовні досягнення українського народу.

У своїй діяльності куратор повинен провести чергову зустріч з групою, проводити індивідуальну освітню роботу з кожною студентською групою, здійснювати контроль за діяльністю групи людей, ознайомити студентів з відповідними наказами, розпорядженнями державної влади, керівництвом університету, факультетом / інститут, відділ; визначити заходи щодо виконання замовлень та розпоряджень та контролювати виконання цих заходів. [1]. У своїй діяльності студент повинен активно співпрацювати з студентським самоврядуванням, брати участь у організації та проведенні загальних масових заходів, залучати студентів до наукових, культурних та спортивних, спортивних робіт.


Отож можна скласти перелік основних областей, в яких повинна бути робота куратора:
1. Професійна освіта, а саме підготовка та проведення навчального процесу за допомогою таких методів та прийомів, які повинні слугувати зразковим професійним ставленням до виконання своїх професійних обов'язків. Вона нерозривно пов'язана з освітою та науковою працею, створює умови для вільного розвитку особистості, забезпечує реалізацію творчих здібностей, самоосвіти і самоосвіти, для вираження таланту і таланту, для самореалізації молоді люди у сферах наукової, професійної, освітньої діяльності.
2. Правова освіта. Формування рису громадянина України: національна свідомість і людська гідність, загальна правова свідомість та право на розуміння.
3. Моральне виховання учнів у формі формування в останньому повинно вести себе відповідно до загальних людських норм, наслідування найкращого досвіду попередніх поколінь, сімейних традицій, сім'ї, людей, з урахуванням найкращих позицій світової моральної цінності поняття
4. Еколого-естетична освіта, майстерність знань та практичні навички раціонального природокористування; підвищуючи відчуття відповідальності за природу як національне багатство та співучасть в її збереженні.
5. Комплексна профілактика ідеального інтелектуального та фізичного стану учнів, адаптація до зовнішнього середовища, адаптація до умов праці та здорового відпочинку, збереження репродуктивного та фізичного здоров'я.
  1. Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5


База даних захищена авторським правом ©refua.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка
Контрольна робота
Методичні вказівки
Лабораторна робота
Методичні рекомендації
навчальної дисципліни
Загальна характеристика
курсової роботи
використаної літератури
Список використаної
Курсова робота
охорони праці
Зміст вступ
курсу групи
Пояснювальна записка
Виконав студент
Виконала студентка
Історія розвитку
самостійної роботи
навчальних закладів
форми навчання
Міністерство освіти
Теоретичні основи
студент групи
Практична робота
навчальний заклад
молодших школярів
Робоча програма
Конспект лекцій
вищої освіти
Практичне заняття
інтелектуальної власності
виконання курсової
діяльності підприємства
роботи студентів
використаних джерел
контрольної роботи
Охорона праці
Загальні відомості
Самостійна робота
виробничої практики
Історія виникнення
загальна характеристика
навчального закладу
охорони здоров
загальноосвітніх навчальних
світової війни
Дипломна робота
студентів спеціальності
студентка курсу
фізичної культури
Курсовая работа