АктуальністьСторінка1/9
Дата конвертації06.07.2019
Розмір0.55 Mb.
Назва файлуПроект ПРИМЕР.doc
  1   2   3   4   5   6   7   8   9

ВСТУП
Актуальність. Тенденції розвитку сучасних відносин за різними аспектами між державами у світі дають можливість не тільки усуненню бар'єрів в туристичній сфері, а і отримання додаткових ресурсів для розвитку інфраструктури в середині держави. На сьогодні рекреаційний комплекс Гадяцького району має великий потенціал для розвитку туристичного бізнесу в Полтавській області. Поступове підвищення платоспроможності населення області, збільшення фінансової автономії активної молоді і досить низька вартість туристичних послуг на території Гадяцького району є підґрунтям для збільшення попиту на туристичні послуги вітчизняними та іноземними громадянами.

Метою даного бізнес-плану є:

- виявлення перспективних напрямків розвитку та відповідних туристичних об’єктів, які б і сформували новий попит та зацікавленість потенційних споживачів до послуг Регіонального ландшафтного парку «Гадяцький»;- оцінка економічної ефективності розроблення і реалізації проекту розвитку туристичного бізнесу у Гадяцькому районі.

Об'єктом дослідження є поточна діяльність Регіонального ландшафтного парку «Гадяцький», формування інвестиційних ресурсів не тільки для забезпечення окупності, а й подальшого розвитку підприємства в цілому.

Предмет дослідження є формування нового туристичного продукту Регіонального ландшафтного парку «Гадяцький» на основі аналізу історичних, ландшафтних та інфраструктурних особливостей регіону.

РЕЗЮМЕ

Об’єми інвестування: створення мережі спусків Zip line, сучасного виду активного і екстремального туристичного відпочинку на базі Регіонального ландшафтного парку «Гадяцький» Гадяцького району Полтавської області

Продукція та основі споживачі: До клієнтів, котрі активно цікавляться продукцією підприємства можна віднести осіб, які ведуть здоровий і акивний спосіб життя, вважають туризм складовою частиною свого життя і життя своєї родини, мають середній рівень достатку і вільний час.

Ринок збуту та форми реалізації: просування проекту передбачається в Полтавській, Сумській та Харківській областях. Засобами комунікації з потенційними споживачами визначено соціальні мережі, власний інтернет-ресурс, короткострокові оголошення в місцевих газетах та реклама на радіо у разі проведення фестивалів чи наявних акційних пропозиціях.

Тривалість інвестиційного циклу в цілому і за стадіями: загальна тривалість розрахункового періоду складає 4 роки. Основними стадіями реалізації даного бізнес-плану є його адаптація необхідної інфраструктури до наявного ландшафту, виконання будівельних і інженерних робіт; стадія розвитку бізнесу та збільшення обсягів реалізації послуг; стадія подальшого розширення після 4 року реалізації проекту.

Основні види ризику: комерційний ризик (ризик зниження об'ємів наданих послуг в порівнянні із запланованим), природньо-кліматичний ризик та ризик інфраструктурної незабезпеченості для росту обсягів наданих послуг.Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9


База даних захищена авторським правом ©refua.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка
Контрольна робота
Методичні вказівки
Лабораторна робота
навчальної дисципліни
Методичні рекомендації
Загальна характеристика
курсової роботи
використаної літератури
Список використаної
Курсова робота
охорони праці
курсу групи
Зміст вступ
Пояснювальна записка
Виконав студент
Виконала студентка
самостійної роботи
Історія розвитку
навчальних закладів
форми навчання
Теоретичні основи
Робоча програма
Міністерство освіти
Практична робота
вищої освіти
студент групи
навчальний заклад
молодших школярів
Загальні відомості
Конспект лекцій
виконання курсової
виробничої практики
роботи студентів
діяльності підприємства
Охорона праці
Практичне заняття
інтелектуальної власності
контрольної роботи
використаних джерел
охорони здоров
Курсовая работа
студентів спеціальності
Самостійна робота
Історія виникнення
загальна характеристика
загальноосвітніх навчальних
навчального закладу
фізичного виховання
студентка курсу
Дипломна робота
Студент групи