Анаболічні препаратиСкачати 23.85 Kb.
Сторінка1/5
Дата конвертації29.05.2018
Розмір23.85 Kb.
Назва файлуДокумент Microsoft Word (2).docx
  1   2   3   4   5

Анаболічні препарати

В даний час під словом стероїди мають на увазі саме анаболічні препарати (препарати на основі чоловічих статевих гормонів). У цьому-то і криється головна помилка атлетів. Адже андрогени і анаболічні стероїди – це цілий список різноманітних гормональних препаратів, серед яких можна зустріти, як гормони кори надниркових залоз, так і чоловічі статеві гормони, і жіночі статеві гормони.Анаболічні препарати: опис і властивості анаболіків

Сьогодні ж ми сконцентруємо увагу на конкретній групі стероїдних засобів, а саме на чоловічих статевих гормонах.

Анаболічні стероїди – це група синтетичних утворень, схожа за властивостями з природним чоловічим гормоном тестостероном і дигідротестостероном. Головною причиною для створення такого типу речовин послужило бажання дослідників синтезувати препарат, що володіє анаболічними властивостями тестостерону і позбавлений його андрогенного впливу. Сказати, що препарати з анаболічним ефектом було легко створити, – нахабно збрехати. Адже для їх отримання необхідно було внести кардинальні зміни в молекулярний ланцюжок, що є далеко не тривіальним завданням. Але результат безперечно вартий витрачених сил, часу і коштів. Адже анаболічні стероїдні препарати, синтезовані таким чином, володіють цілим рядом переваг і особливостей. Наприклад, вони можуть володіти мінімальною адрогенною дією у поєднанні з потужним анаболічним ефектом.

Однак, анаболіки стероїди у своєму великому асортименті – це ринок, що розвивається. Іншими словами, незважаючи на всі зусилля дослідників, не можна сказати, що первісна задача була вирішена. Тобто, ідеальний анаболічний препарат раніше не створено. Адже нікому так і не вдалося синтезувати речовину, що володіє одними властивостями і повністю позбавлена інших. Тому будь-який відомий Вам стероїд не ідеальний, він у тій чи іншій мірі, але має андрогенні властивості.

У чому ж полягає головна проблема, точніше буде сказати перешкода? Чому анаболічні препарати не можуть позбутися негативних ефектів? Справа в тому, що при зниженні андрогенного впливу препарату Ви незмінно вплинете і на його анаболічну потужність. Саме з цієї причини багато анаболіків менш андрогенні, ніж тестостерон, поступаються йому за анаболічними показниками.

З цієї ж причини перед кожним атлетом постає своєрідна дилема: вибрати не найпотужніші стероїди анаболізму дії, позбавлені побічних ефектів, або ж використовувати сильні анаболіки, але в той же час шкідливі?! Знову ж таки, ми отримуємо закономірність, що чим сильніший препарат, тим він небезпечніший для вашого здоров'я, і навпаки.

Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5


База даних захищена авторським правом ©refua.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка
Контрольна робота
Методичні вказівки
Лабораторна робота
навчальної дисципліни
Методичні рекомендації
Загальна характеристика
курсової роботи
використаної літератури
Список використаної
Курсова робота
охорони праці
курсу групи
Пояснювальна записка
Зміст вступ
Виконав студент
Виконала студентка
самостійної роботи
Історія розвитку
форми навчання
навчальних закладів
Теоретичні основи
Міністерство освіти
Робоча програма
студент групи
Практична робота
вищої освіти
молодших школярів
навчальний заклад
виконання курсової
Конспект лекцій
роботи студентів
Загальні відомості
діяльності підприємства
виробничої практики
Практичне заняття
Охорона праці
інтелектуальної власності
використаних джерел
охорони здоров
Курсовая работа
контрольної роботи
Історія виникнення
студентів спеціальності
Самостійна робота
навчального закладу
студентка курсу
загальна характеристика
світової війни
студентка групи
Дипломна робота
фізичного виховання