Для України дуже важлива аграрна частина економікиСторінка1/2
Дата конвертації09.10.2019
Розмір1.06 Mb.
Назва файлуПроект.docx
Навчальний закладЦентральноукраїнького національного технічного університету
  1   2

Міністерство освіти і науки України

Кропивницький інженерний колледжЦентральноукраїнького національного технічного університету

Творчий звіт
Студента групи К19 1/9

Шевченка Андрія

Керівник Ю.В.Шевченко

Кропивницький -2019

AgroExpo – це не просто звичайна аграрна виставка… Тут показують новітні технології, тут можна побачити щось нове та дізнатися для себе щось цікаве, диковинне… Наприклад: нашій групі К19 1/9, показували як працюють різні електро-прилади, показували та пояснювали як працюють різні механізми та їх роботу… А саме нам показували у роботі конденсатори та генератори.
Найбільша в Україні виставка "Агроекспо" відбулася 26–29 вересня в Кропивницькому за адресою вул. Мурманська, 8. За п'ять років площа заходу збільшилася в чотири рази. Він перетворився в найяскравішу подію для сільгоспвиробників.

Для України дуже важлива аграрна частина економіки.Кожна аграрна виставка дає користь для економіки країни. А саме "Агроекспо" по праву може претендувати на такий серйозний статус. Коли експоненти займають площу в 125 тисяч квадратних метрів, коли захід уже потрапив до ТОП-10 найбільших виставок Європи, авторитет події недооцінити просто не можна. І річ не тільки в рейтингах. Тут багато людей і техніки, тут більше можливостей і шансів на успішні перемовини, і нарешті, більший вибір.
Розташування виставки в географічному центрі України робить її рівнонаближеною й доступною для відвідування з більшості регіонів. У програмі були заплановані експозиції вітчизняних і закордонних брендів у павільйоні й на відкритих майданчиках. Техніка та технології демонструватимуться в польових умовах. Для бізнесменів передбачені бізнес-форуми, семінари та консультації фахівців.

Вже традиційно на "AGROEXPO-2019" новинки сільгосптехніки світових та вітчизняних брендів можна було побачити безпосередньо в роботі в полі на спеціальному полігоні для демпоказів. Загальна площа полігону становить ‒ 60 000 м² (6 га). Усього за три дні демпоказів свої можливості показали 26 одиниць техніки провідних українських та іноземних компаній. 

Також в рамках «AGROEXPO» вже традиційно пройшла виставка AutoLand, під час якої пройшли всеукраїнські прем’єри одразу 10 автомобільних новинок сезону. 

Команда українських богатирів здійснилася у спортивному протистоянні з найсильнішими атлетами світу. Шестеро переможців потиснули руку самому "Залізному Арні"! Спортсмени змагатимулись у декількох дисциплінах:  • Естафета "Log lift"

  • "Прогулянка фермера"

  • "Аксель"

  • Утримання ваги в руках

  • Кантування покришки

  • "Power stairs"

У змаганнях взяли участь семеро атлетів з України та один богатир з Молдови.

У підсумковому заліку призери розташувались наступним чином: 

1 місце - Олександр Кочергін (уродженець селища Суботці Кіровоградської області, проживає у місті Чернівці).

2 місце - Андрій Бурштин (місто Чернівці).

3 місце - Денис Бережний (місто Хуст).

Окремим блоком в рамках виставки проходить "Покровський ярмарок" - культурно-розважальний захід з міні-експозиціями товарів декоративно-ужиткового мистецтва, частуванням, виступами творчих колективів та  традиційним вже конкурсом "Гарбуз-велетень". Цього року було встановлено новий рекорд гарбуза - 76 кг. Переміг гарбуз Олени Горлової з селища Осикувате Кіровоградської області. Переможниця отримала у подарунок 32-дюймовий телевізор.