Історія розвитку матеріальніх носіїв документа Історія создания та розвітку природніх носіївСкачати 29.52 Kb.
Дата конвертації22.02.2018
Розмір29.52 Kb.
Назва файлуДокумент Microsoft Word.docx

Вступ

1. Історія розвитку матеріальніх носіїв документа

1.1 Історія создания та розвітку природніх носіїв

1.2 Штучні носії документа, їх коротка характеристика та історія

2. Перевага Використання СУЧАСНИХ матеріалів для зберігання ІНФОРМАЦІЇ

2.1 Характеристика оптичного документа

2.2 Особливості Використання голограм, як одного найновітнішіх матеріальніх носіїв

2.3 Сучасний етап розвітку запам'ятовуючий прістроїв

Висновки

Список використаної літератури

Вступ
На сьогоднішній день Дуже широко досліджуються Новітні методи Збереження ІНФОРМАЦІЇ, Аджея з безперервнім РОЗВИТКУ науки з'являються возможности для розроблення зручнішіх, довговічнішіх та практічнішіх у застосуванні, збереженні та передачі даніх матеріальніх носіїв ІНФОРМАЦІЇ. Щодо актуальності питання, Варто Зазначити, что сьогодні, як Ніколи, наука допомагає людіні делать свое життя зручнішім та комфортнішім, відтак зручнішім становится и Використання СУЧАСНИХ носіїв ІНФОРМАЦІЇ - USB-флеш-диски, CD-, DVD-дисків, microSD, голограм та ін. Людина має змогу зекономити місце на полічці, зберігаючі там позбав декілька компакт-дисків, на якіх может містітіся Ціла бібліотека. Альо, звісно, ​​що не Варто залішаті поза уваг Друкований книгу, яка з давнини слугує вірнім та незміннім носієм різноманітної ІНФОРМАЦІЇ. Хочай, звітність, Зазначити, что СЬОГОДНІ всі частіше звучить Поняття В«електронна книгаВ», тоб сукупність даніх у пам'яті комп'ютера, або Пристрій, спеціально призначеня для читання текстів, Збереження у цифровому віді. Досліднікі вважають, что на годину стрімкого розвітку науки и техніки, книга перетворіться самє в електронний документ, Який можна буде відтворюваті на персональних комп'ютерах, смартфонах та других прилаштовані.

Наростаючій Попит на Збереження колосальної кількості цифрових даніх підштовхнув академічніх та промислових дослідніків до поиска новіх технологій пам'яті. Група Каліфорнійського технологічного института відкріла, як вона стверджує, практичний шлях до создания стійкіх голограм, Використання сучасної апаратури для кодування, зчітування та записами ІНФОРМАЦІЇ на компакт-диски. Найбільшу актівність у подібніх дослідженнях віявляють Американські Вчені, Такі як Ганс Куфа, Карстен Бюзі, Алі Адібі та Деметрі Псалтіс, Які у Журналі В«NatureВ» повідомілі про новий метод Збереження ПОВІДОМЛЕННЯ - голограма. Ця робота В«є кроком у напрямі создания практичного голографічного запам'ятовуючий прилаштую В», - говорити Ганс Куфа з Альмаденського дослідного центру IBM, Який працює в Цій Галузі [9]. Значний досягнені у Галузі Дослідження магнітніх дисків відзначіліся Такі Вчені та науковці, як Верлань А.Ф., Широчин В.П., Євсеїв Г.А., Черемних С.В., ГІГЛАВИЙ А.В., Поляк Ю.Є. Ці та багат других науковців Працюють над новімі прилаштувався та вдосконалюють вже наявні Матеріальні носії ІНФОРМАЦІЇ.

Об'єкт: матеріальна основа документа, як одна Із двох невід'ємніх складових документа. p> Предмет Дослідження: Сучасні Матеріальні носії документа. Голограма та оптичний диск, як Новітні засоби Збереження ІНФОРМАЦІЇ. p> Мета роботи: дослідіті Розвиток матеріальніх носіїв документа, охарактеризувати сучасности матеріальну ськладової документа, як результат значного науково-технічного прогресу.

На Основі об'єкта, предмета та мети поставлено Такі Завдання:

- вивчити нас немає розвітку природніх носіїв документа;

- здійсніті характеристику штучних матеріальніх об'єктів для фіксування ІНФОРМАЦІЇ;

- здійсніті аналіз оптичного диску, як носія ІНФОРМАЦІЇ;

- охарактеризувати голограма, як новий вид матеріального носія документа;

- описати сучасний стан розвітку новітніх матеріалів, призначеня для Збереження ІНФОРМАЦІЇ.

I Розділ містіть інформацію про Історичні етап розвітку матеріальніх носіїв документа. Подається коротка характеристика природніх та штучних носіїв ІНФОРМАЦІЇ.

У II розділі йдет про ПЕРЕВАГА Використання новітніх методів зберігання ІНФОРМАЦІЇ. Розглядаються Особливості оптичного диску та нового типу Збереження даніх - голограм. br/>

1. Історія розвитку матеріальніх носіїв документа


1.1 Історія создания та розвітку природніх носіїв
Саме матеріальна ськладової документа візначає носій ІНФОРМАЦІЇ - Матеріальний об'єкт, спеціально Створений людиною, посередництвом Якого можна зберігаті та передаваті інформацію. Матеріальна основа документа (МОД) - сукупність матеріалів, что вікорістовується для запису ПОВІДОМЛЕННЯ (тексту, звуку, зображення) i складових носія ІНФОРМАЦІЇ. У залежності від матеріальної основу документа поділяються на Природні та штучні. Штучні в свою черго поділяютьс...

Висновки

Завдяк ШВИДКО науковому прогресу на сьогоднішній день людство має змогу користуватись багатьма засобой для Збереження та передачі ІНФОРМАЦІЇ.

Неможливо Побачити теперішнє матеріальніх носіїв документа без истории їх розвітку. Історія природніх носіїв ПОЧИНАЄТЬСЯ з каміння, кісток, керамічних табличок, пергаменту, папірусу, берестяних грамот та ін. Найбільшім досягнені стало винайдення паперу у 105Р. н.е Цай Лунем. Цею материал, однозначно Вдосконалення, и досі широко вікорістовується для Збереження Чисельність документів. p> штучних матеріальнімі носіямі документа є грамплатівкі, Магнітні стрічкі, Магнітні та оптичні диски, фото-та кіноплівкі, голограм та багатая других. Історія розвитку ціх носіїв недовго, Аджея смороду начали з'являтися позбав после науково-технічного прогресу XIXст. Штучні носії були створенні внаслідок багатьох фізико-хімічних експеріментів. p> Одними Із найпопулярнішіх носіїв ІНФОРМАЦІЇ СЬОГОДНІ є оптичні (Лазерні) диски, Які відзначаються своєю Божою універсальністю, тоб можлівістю записами та зберігання в єдиному цифровому форматі ІНФОРМАЦІЇ будь-якого типу - звукової, текстової, графічної, відео. Існують CD-RW, CD-DVD, CD-ROM та Другие диски. p> Варто Зазначити, что поза здобувають пріхільність такоже Такі засоби Збереження Повідомлень, як голограм. Це документ, что містіть зображення, запис та відтворення Якого проводитися оптичні способом за помощью лазерного Променя без Використання Лінз. ВІН є на стадії Вдосконалення и дасть можлівість відтворюваті інформацію об'ємно та в кольорі.

На сьогоднішній день Чимаев новіх прістороїв входити до повсякдення вжитку людей. Неможливо НЕ згадаті про Сучасні USB-флеш-диски, Які мают Чимаев ПЕРЕВАГА у вікорістанні. Перспективність є такоже, згадані Вище, голограм та оптичні диски. Альо, загаль, як відомо, наука не Стоїть на місці, І, Можливо даже у Сейчас Вчені Розробляютьнові, досконаліші Матеріальні носії ІНФОРМАЦІЇ.

Список використаної літератури

1. Верлань А.Ф. Інформатика та ЕОМ. - К.: Техніка, - 1987. - 343 с. p>

2. Гаєвський О.Ю. Інформатика: Навчальний посібник. - К.: А.С.К., - 2005. 512 с. p>3. Галушка С. USB Flash Drive - реальна альтернатива дискеті// Домашній ПК. - 2002. - № 11. - С. 54-55

4. Євсєєв Г.А. Windows 98: Повний довідник у питаннях і відповідях. - М.: АСТ-ПРЕСС, - 1999. - 448 с. p> 5. Кушнаренко М.М. Документознавство. - К.: Знання, - 2006. - 459 с. p> 6. Мандрик Я.І. Українська культура: Історія та сучасність: Навчальний посібник. - Івано-Франківськ: Факел, - 2002. - 216 с. p> 7. Мартиненко В.О. Добридень, Школярик! : Підручник. - К.: Інтерпрес ЛТД, - 1997. - 352 с. p> 8. Меледін А.Б. Фотографія для дізайнерів. -М.: Вища школа, - 1988. - 79с. p> 9. Тім Бердслі. Голографічна пам'ять// # "#">

Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©refua.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка
Контрольна робота
Методичні вказівки
Лабораторна робота
Методичні рекомендації
навчальної дисципліни
Загальна характеристика
курсової роботи
використаної літератури
Список використаної
Курсова робота
охорони праці
курсу групи
Виконав студент
Пояснювальна записка
Зміст вступ
Виконала студентка
самостійної роботи
Історія розвитку
форми навчання
Теоретичні основи
навчальних закладів
Практична робота
Робоча програма
студент групи
Міністерство освіти
Загальні відомості
вищої освіти
Конспект лекцій
навчальний заклад
виконання курсової
діяльності підприємства
молодших школярів
Практичне заняття
роботи студентів
виробничої практики
Самостійна робота
використаних джерел
контрольної роботи
інтелектуальної власності
Курсовая работа
Охорона праці
охорони здоров
студентів спеціальності
Історія виникнення
навчального закладу
курсового проекту
дітей дошкільного
студентка курсу
загальна характеристика
фізичного виховання
напряму підготовки