Подорож до Буковинського краюДата конвертації30.11.2018
Розмір1.05 Mb.
Назва файлуЧернівці-Хотин.docx
Навчальний закладНаціональний університет

Подорож до Буковинського краю

Ми подорожуємо, аби побачити сучасні і давні міста, аби насолодитися живописними місцями, набратися вражень…. Завжди цікаво відкрити щось нове, побачити інший спосіб життя, зустріти різних людей, відчути колорити інших міст, побачити архітектуру, врешті, зробити чимало фото.

З-поміж великої кількості мальовничих міст України ми, студенти факультету початкової освіти та філології ХГПА (група ПО-32 і та куратор С.В. Маховська) обрали для жовтневої мандрівки (19.10.2017 р.) оригінальні, своєрідні Чернівці та Хотин.

Мандруючи позолоченими барвами бабиного літа вуличками Чернівців, ми захоплено споглядали старовинні будівлі різних архітектурних стилів, храми, численні музеї. Та, мабуть, найвизначнішою пам’яткою міста є всесвітньо відома резиденція буковинських митрополитів, побудована у другій половині XIX ст. за проектом австрійського архітектора Йосипа Главки. Сьогодні тут розташований 135-річний Чернівецький Національний університет імені Юрія Федьковича.

Дивовижними нам здалися семінарський корпус університету, Храм Трьох Святителів. Перебування у резиденції - це хвилини гармонії духу і серця, дотик до вічної нетлінної краси.

З-поміж визначних місць, що запали у душу – й обласний музей народної архітектури та побуту, що знаходиться поблизу Прута на околиці міста Чернівці. Тут відтворено дві сільські вулиці, які включають п’ять буковинських селянських садиб, громадські та господарські споруди (церква, дзвіниця, примарія, корчма, кузня) та презентують собою буковинські поселення середини XIX – першої половини XX ст.Чудові спогади залишаться у серці студентів і про головну прикрасу Буковини – величну Хотинську фортецю, бастіони якої стали німими свідками боїв, що колись визначили долю Європи.

c:\users\admin\appdata\local\microsoft\windows\inetcache\content.word\image-0-02-04-39747ea4f0d28c9691615d32cccf6d128a0d66861355d47f29cf9ecf58e44022-v.jpg

c:\users\admin\appdata\local\microsoft\windows\inetcache\content.word\image-0-02-05-0b0bd389e18573726d563ad195747d0f6008c11d87a5a2e6979520a2526a25e9-v.jpg

Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©refua.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка
Контрольна робота
Методичні вказівки
Лабораторна робота
навчальної дисципліни
Методичні рекомендації
Загальна характеристика
курсової роботи
використаної літератури
Список використаної
Курсова робота
охорони праці
курсу групи
Пояснювальна записка
Зміст вступ
Виконав студент
Виконала студентка
самостійної роботи
Історія розвитку
форми навчання
навчальних закладів
Теоретичні основи
Міністерство освіти
студент групи
Робоча програма
вищої освіти
Практична робота
молодших школярів
навчальний заклад
виконання курсової
Конспект лекцій
Загальні відомості
роботи студентів
діяльності підприємства
виробничої практики
Практичне заняття
Охорона праці
інтелектуальної власності
використаних джерел
контрольної роботи
охорони здоров
Курсовая работа
Історія виникнення
Самостійна робота
студентка курсу
навчального закладу
загальна характеристика
студентів спеціальності
студентка групи
світової війни
фізичної культури
фізичного виховання