Подорож до Буковинського краюДата конвертації30.11.2018
Розмір1.05 Mb.
Назва файлуЧернівці-Хотин.docx
Навчальний закладНаціональний університет

Подорож до Буковинського краю

Ми подорожуємо, аби побачити сучасні і давні міста, аби насолодитися живописними місцями, набратися вражень…. Завжди цікаво відкрити щось нове, побачити інший спосіб життя, зустріти різних людей, відчути колорити інших міст, побачити архітектуру, врешті, зробити чимало фото.

З-поміж великої кількості мальовничих міст України ми, студенти факультету початкової освіти та філології ХГПА (група ПО-32 і та куратор С.В. Маховська) обрали для жовтневої мандрівки (19.10.2017 р.) оригінальні, своєрідні Чернівці та Хотин.

Мандруючи позолоченими барвами бабиного літа вуличками Чернівців, ми захоплено споглядали старовинні будівлі різних архітектурних стилів, храми, численні музеї. Та, мабуть, найвизначнішою пам’яткою міста є всесвітньо відома резиденція буковинських митрополитів, побудована у другій половині XIX ст. за проектом австрійського архітектора Йосипа Главки. Сьогодні тут розташований 135-річний Чернівецький Національний університет імені Юрія Федьковича.

Дивовижними нам здалися семінарський корпус університету, Храм Трьох Святителів. Перебування у резиденції - це хвилини гармонії духу і серця, дотик до вічної нетлінної краси.

З-поміж визначних місць, що запали у душу – й обласний музей народної архітектури та побуту, що знаходиться поблизу Прута на околиці міста Чернівці. Тут відтворено дві сільські вулиці, які включають п’ять буковинських селянських садиб, громадські та господарські споруди (церква, дзвіниця, примарія, корчма, кузня) та презентують собою буковинські поселення середини XIX – першої половини XX ст.Чудові спогади залишаться у серці студентів і про головну прикрасу Буковини – величну Хотинську фортецю, бастіони якої стали німими свідками боїв, що колись визначили долю Європи.

c:\users\admin\appdata\local\microsoft\windows\inetcache\content.word\image-0-02-04-39747ea4f0d28c9691615d32cccf6d128a0d66861355d47f29cf9ecf58e44022-v.jpg

c:\users\admin\appdata\local\microsoft\windows\inetcache\content.word\image-0-02-05-0b0bd389e18573726d563ad195747d0f6008c11d87a5a2e6979520a2526a25e9-v.jpg

Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©refua.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка
Контрольна робота
Методичні вказівки
Лабораторна робота
Методичні рекомендації
навчальної дисципліни
Загальна характеристика
курсової роботи
використаної літератури
Курсова робота
Список використаної
охорони праці
Зміст вступ
курсу групи
Пояснювальна записка
Виконав студент
Виконала студентка
Історія розвитку
навчальних закладів
самостійної роботи
форми навчання
Міністерство освіти
Теоретичні основи
навчальний заклад
вищої освіти
Робоча програма
студент групи
Практичне заняття
Практична робота
молодших школярів
Конспект лекцій
інтелектуальної власності
діяльності підприємства
контрольної роботи
виконання курсової
використаних джерел
роботи студентів
загальноосвітніх навчальних
навчального закладу
Загальні відомості
студентів спеціальності
Самостійна робота
світової війни
студентка групи
Історія виникнення
виробничої практики
загальна характеристика
охорони здоров
студентка курсу
фізичного виховання
Основні поняття
фізичної культури