Повідомлення на тему: " Внесок Діксона У. у ру… науки управління" Виконав: студент 3-го курсу групи пм-3Скачати 64.34 Kb.
Дата конвертації08.10.2019
Розмір64.34 Kb.
Назва файлуДіксон У.1.doc
Навчальний закладНаціональний університет
ТипПовідомлення

Міністерство освіти і науки України

Національний університет водного господарства і природокористування

Технічний коледж
Повідомлення

на тему:


Внесок Діксона У. у ру… науки управління”

Виконав:

студент 3-го курсу

групи ПМ-3

Щиглевський Д.В.

Перевірив:Король О.В.
Рівне 2019

В юності готувався до комерційної діяльності. У початку 1846 року вирішила зайнятися літературною кар'єрою. Деякий час був редактором «Cheltenham Journal».

Написав для « The Daily News » ряд статей з соціальних питань, між іншим, опис лондонських в'язниць, що вийшло потім окремим виданням: «The London prisons» (Лондон, 1850). Ці роботи підштовхнули його до написання біографії Говарда (Л., 1849), яка витримала 5 перевидань. Потім послідувала біографія Пенна (1850) - книга, якій він зобов'язаний своєю популярністю і в якій Діксон виправив помилкові відомості, повідомлені Маколея про знаменитого квакери .

У 1850 року Діксон був призначений заступником керівника Всесвітньої виставки 1851 року в Лондоні. Після тривалого туру в Європі Діксон в січні 1853 в протягом декількох років був редактором журналу «The Athenaeum» .

Пізніше Діксон працював в Парижі , Римі та Венеції , збираючи джерела для історії англійської республіки . Епізод з цієї історії - життя адмірала Р. Блейка ( «Robert Blake, admiral and general of sea», Лондон, 1852) - звернув на себе загальну увагу, також, як і біографія Ф. Бекона : «Personal history of Lord Bacon» ( Лонда., 1861) - монографія , в якій наводиться багато забутих і невідомих фактів з метою виправдати засновника нової філософії від зведених на нього звинувачень; але це - твір швидше талановитого адвоката , ніж неупередженого історика .

Цінний внесок в історію Англії складають знайдені Діксоном в архівах Kimbolton-Castle документи, які були видані герцогом Манчестерським в творі: «Court and society of England from Elizabeth to Anne» (Лонда., 1864).

У 1864 р Діксон здійснив подорож по європейській Туреччині в Малу Азію , Єгипет і Палестину , результатом чого була книга «The holy Land» (Л., 1865; рос. Переклад « Свята земля »).

У 1866 р Діксон об'їздив Сполучені Штати Америки , де уважно вивчав діяльність американських сект. Відомості про них, разом з іншими результатами подорожі, автор виклав в досить поширеною книзі: «New America» (Лонда., 1867, 8 видавництво., 1869, рос. Пер. +1868 і 1869). Нові матеріали з історії релігійних сект викладені Діксоном в книзі «Spiritual wives» (Лонда., 1868, рос. Пер. «Духовні дружини»).

Наступна його історична робота «Her Majesty's Tower» (Л., 1869-71, русявий. Пер. «Державні злочинці Англії», СПб., 1871) - захоплююча, жива і картинно написана історія лондонського Тауера з найдавніших часів до сьогодення.

Восени 1867 року Діксон відправився в подорож по прибалтійським провінціях Російської імперії. У другій половині 1869 року дещо місяців подорожував по Росії, вивчаючи існуючі в ній секти, і передав свої подорожні враження у творі «Free Russia» (Лонда., 1870, по-рос. «Вільна Росія»).

У 1871 році, в основному, жив в Швейцарії і опублікував роботу про цю країну: «The Switzers» (Л., 1872). Незабаром після цього він був відправлений до Іспанії з фінансової місією ради іноземних власників облігацій. У вересні 1874 року Діксон подорожував по Канаді і Сполучених Штатах; у другій половині 1875 роки знову вирушив до Італії та Німеччини. Подорож, розпочате ним в Америку, призвело його до етнологічної роботі: «White conquest» (Лонда., 1876), а захоплення Кіпру викликав інший твір: «British Cyprus» (Лонда., 1879).Останні історичні роботи Діксона - результат архівних досліджень: «History of two queens, Catharine of Aragon and Anne Boleyn» (Лонда., 1873-74; рос. Мовою «Дві королеви», СПб., 1875) і «Royal Windsor» ( 1878-1879).

Діксону належать також романи: «Diana, Lady Lyie» (Лон., 1877) і «Ruby Grey» (Лонда., 1878).

Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©refua.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка
Контрольна робота
Методичні вказівки
Лабораторна робота
навчальної дисципліни
Методичні рекомендації
Загальна характеристика
курсової роботи
використаної літератури
Список використаної
Курсова робота
охорони праці
курсу групи
Зміст вступ
Пояснювальна записка
Виконав студент
Виконала студентка
самостійної роботи
Історія розвитку
навчальних закладів
форми навчання
Теоретичні основи
Робоча програма
Міністерство освіти
Практична робота
вищої освіти
студент групи
навчальний заклад
молодших школярів
Загальні відомості
Конспект лекцій
виконання курсової
виробничої практики
роботи студентів
діяльності підприємства
Охорона праці
Практичне заняття
інтелектуальної власності
контрольної роботи
використаних джерел
охорони здоров
Курсовая работа
студентів спеціальності
Самостійна робота
Історія виникнення
загальна характеристика
загальноосвітніх навчальних
навчального закладу
фізичного виховання
студентка курсу
Дипломна робота
Студент групи