Природа хоче, щоб діти були дітьми, перш ніж бути дорослими. Дайте дитинству дозріти в дітяхСкачати 14.31 Kb.
Дата конвертації02.10.2018
Розмір14.31 Kb.
Назва файлустаття.docx

Що таке літо для дітей? Це найкраща, найвеселіша та сама бажана пора року. Саме таке літо організовують педагоги в дитячому садочку №18 «Зірниця».

Літню роботу з дітьми в закладі дошкільної освіти прийнято називати оздоровчою. Цим визначається її основна мета і завдання. Важливо всесторонньо використати сприятливі для зміцнення здоров’я дітей умови літнього часу і домогтися, щоб кожна дитина зміцніла і загартувалася. Влітку у нашому закладі проводилися повітряні та сонячні ванни, загартування водою, щоденна ранкова гімнастика та гімнастика після сну, фізкультурні заняття, розваги, ігри з водою та піском, «доріжки здоров’я», самомасаж різних частин тіла, подорожі та екскурсії до природного середовища.

Розпочалося літо святом «День захисту дітей», до організації були залучені тренери оздоровчо-фізкультурного клубу «Веселий богатир», у змаганнях брали участь діти, педагоги та батьки, на свято був запрошений депутат Сумської міської ради Лантушенко Дмитро Сергійович.

Для того, щоб зробити літо різнокольоровим педагоги влаштували для дітей «Веселковий тиждень», кожного дня діти одягалися у відповідний колір та гралися з кольорами. А також для малечі влітку влаштовували такі свята, як: «Свято квітів», «Кулька-шоу», «Івана Купала», «Маковія», «Хай в житті кожної дитини живе любов до України».

Покращити самопочуття, розслабитися та знайти свій баланс життя дітям допомогло знайомство з культурою Сходу – йогою. Цей метод зміцнює здоров’я маленької дитини і дбає про її нервову систему. Заняття йогою приносять дитині масу задоволення, адже це так схоже на захоплюючу гру.

Колектив нашого закладу багато уваги влітку приділяв формуванню в дітей вмінню жити в гармонії з природою, бачити, розуміти, берегти її красу. Дитину будь-якого віку не можливо оздоровити, якщо не створити доброзичливого клімату і бадьорого настрою в колективі, у якому вона перебуває.Природа хоче, щоб діти були дітьми, перш ніж бути дорослими. Дайте дитинству дозріти в дітях.

Жан-Жак Руссо
Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©refua.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка
Контрольна робота
Лабораторна робота
Методичні вказівки
навчальної дисципліни
Методичні рекомендації
Загальна характеристика
курсової роботи
використаної літератури
Список використаної
Курсова робота
охорони праці
курсу групи
Зміст вступ
Виконав студент
Пояснювальна записка
Виконала студентка
Історія розвитку
Міністерство освіти
самостійної роботи
навчальних закладів
форми навчання
Теоретичні основи
студент групи
навчальний заклад
вищої освіти
Практичне заняття
Робоча програма
діяльності підприємства
використаних джерел
інтелектуальної власності
роботи студентів
молодших школярів
виконання курсової
Практична робота
Загальні відомості
Історія виникнення
Конспект лекцій
Самостійна робота
навчального закладу
загальноосвітніх навчальних
студентка курсу
студентка групи
фізичного виховання
Вступ актуальність
Охорона праці
контрольної роботи
Курсовая работа
Основні поняття
світової війни
охорони здоров
Студент групи