Природа хоче, щоб діти були дітьми, перш ніж бути дорослими. Дайте дитинству дозріти в дітяхСкачати 14.31 Kb.
Дата конвертації02.10.2018
Розмір14.31 Kb.
Назва файлустаття.docx

Що таке літо для дітей? Це найкраща, найвеселіша та сама бажана пора року. Саме таке літо організовують педагоги в дитячому садочку №18 «Зірниця».

Літню роботу з дітьми в закладі дошкільної освіти прийнято називати оздоровчою. Цим визначається її основна мета і завдання. Важливо всесторонньо використати сприятливі для зміцнення здоров’я дітей умови літнього часу і домогтися, щоб кожна дитина зміцніла і загартувалася. Влітку у нашому закладі проводилися повітряні та сонячні ванни, загартування водою, щоденна ранкова гімнастика та гімнастика після сну, фізкультурні заняття, розваги, ігри з водою та піском, «доріжки здоров’я», самомасаж різних частин тіла, подорожі та екскурсії до природного середовища.

Розпочалося літо святом «День захисту дітей», до організації були залучені тренери оздоровчо-фізкультурного клубу «Веселий богатир», у змаганнях брали участь діти, педагоги та батьки, на свято був запрошений депутат Сумської міської ради Лантушенко Дмитро Сергійович.

Для того, щоб зробити літо різнокольоровим педагоги влаштували для дітей «Веселковий тиждень», кожного дня діти одягалися у відповідний колір та гралися з кольорами. А також для малечі влітку влаштовували такі свята, як: «Свято квітів», «Кулька-шоу», «Івана Купала», «Маковія», «Хай в житті кожної дитини живе любов до України».

Покращити самопочуття, розслабитися та знайти свій баланс життя дітям допомогло знайомство з культурою Сходу – йогою. Цей метод зміцнює здоров’я маленької дитини і дбає про її нервову систему. Заняття йогою приносять дитині масу задоволення, адже це так схоже на захоплюючу гру.

Колектив нашого закладу багато уваги влітку приділяв формуванню в дітей вмінню жити в гармонії з природою, бачити, розуміти, берегти її красу. Дитину будь-якого віку не можливо оздоровити, якщо не створити доброзичливого клімату і бадьорого настрою в колективі, у якому вона перебуває.Природа хоче, щоб діти були дітьми, перш ніж бути дорослими. Дайте дитинству дозріти в дітях.

Жан-Жак Руссо
Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©refua.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка
Контрольна робота
Методичні вказівки
Лабораторна робота
Методичні рекомендації
навчальної дисципліни
Загальна характеристика
курсової роботи
використаної літератури
Список використаної
Курсова робота
охорони праці
Зміст вступ
курсу групи
Пояснювальна записка
Виконав студент
Виконала студентка
Історія розвитку
самостійної роботи
навчальних закладів
форми навчання
Міністерство освіти
Теоретичні основи
студент групи
Практична робота
навчальний заклад
молодших школярів
Робоча програма
Конспект лекцій
вищої освіти
Практичне заняття
інтелектуальної власності
виконання курсової
діяльності підприємства
роботи студентів
використаних джерел
контрольної роботи
Охорона праці
Загальні відомості
Самостійна робота
виробничої практики
Історія виникнення
загальна характеристика
навчального закладу
охорони здоров
загальноосвітніх навчальних
світової війни
Дипломна робота
студентів спеціальності
студентка курсу
фізичної культури
Курсовая работа