Про затвердження Правил охорони праці для працівників театрів І концертних залівДата конвертації09.02.2018
Розмір33.5 Kb.
Назва файлукоза Правила оп театри.doc

Про затвердження Правил охорони праці для працівників театрів і концертних залів


Розділ 3

2.3. Дахи будинків закладів культури в зимовий час необхідно очищати від снігу (за винятком дахів з м’якою стріхою за нульового ухилу). Карнизи будинків, особливо з боку підходу глядачів, необхідно очищати від ожеледі і бурульок.

2.8. Матеріал, необхідний для виготовлення декорацій, може зберігатися на території подвір’я з дотриманням таких вимог:

труби сталеві великих діаметрів — у штабелях висотою до 1,5 м з прокладками та кінцевими упорами; дрібних діаметрів — на стелажах висотою до 1,5 м;

пиломатеріали — у штабелях, висота яких складає при рядовій укладці не більше половини їх ширини, а при укладці в клітки — не більше ширини штабеля.

3.2. У приміщеннях необхідно передбачити можливість вологого очищення поверхонь комунікацій, опалювальних приладів та щоденно проводити вологе прибирання.

3.3. Заземлені конструкції, що знаходяться в приміщеннях (батареї опалення, водопровідні труби, кабелі із заземленим відкритим екраном тощо), мають бути надійно захищені діелектричними щитками або сітками від випадкового дотику до них.

3.4. Приміщення закладів культури повинні бути облаштовані системами пожежної сигналізації та автоматичними установками пожежогасіння.

3.5. Зали для глядачів у закладах культури повинні бути комфортними та безпечними для перебування в них глядачів. Евакуаційні проходи повинні забезпечувати безперешкодну евакуацію глядачів у випадку пожежної або іншої небезпеки.

3.7. Двері залу для глядачів повинні бути двостулковими при ширині не менше 1,2 м та відчинятися в бік виходу із залу. У ложах допускаються одностулкові двері шириною не менше 0,8 м.

3.10. Зали для глядачів повинні мати припливно-витяжну вентиляцію або систему кондиціювання повітря,

3.12. У залі для глядачів щодня необхідно проводити вологе прибирання. У разі двох і більше спектаклів, концертів у день — обов’язково після кожного. М’які меблі, драпування, килими, доріжки і м’яку оббивку бар’єрів необхідно очищати від пилу пилососами не рідше одного разу на тиждень.

3.13. Зали для глядачів, у разі відсутності централізованого пиловидалення, повинні обладнуватися штепсельними розетками для підключення електричних пилососів.

3.14. Підлога усіх приміщень повинна бути рівною, без вибоїн, без порогів у дверних прорізах.

3.15. Килимові доріжки повинні міцно прикріплюватися до підлоги, а на сходах кріпитися килимотримачами та відповідати вимогам пожежної безпеки за показниками токсичності, димоутворення та поширення полум’я.

3.16. Не дозволяється встановлювати додаткові приставні стільці у проходах залу для глядачів.

3.18. Засклені прорізи в зовнішніх або внутрішніх стінах, що починаються від підлоги, огороджуються декоративними гратами або спеціальними поручнями на висоті 0,8 м від підлоги.

4.2. Підлоги у вбиральнях для артистів покриваються паркетом, лінолеумом, пластиком, килимами з коротким ворсом.

4.3. Стіни вбиралень для артистів повинні фарбуватися у світлі нейтральні кольори матовою фарбою.

4.4. Килими, доріжки, підстілки, чохли, штори щорічно підлягають хімічному чищенню та обов’язковому щотижневому очищенню від пилу електропилососом.

4.5. У вбиральнях для артистів проводиться вологе прибирання щодня перед репетицією й спектаклем.

4.7. На рівні планшета сцени необхідно облаштовувати кімнату відпочинку для артистів, які очікують вихід на сцену, зі спеціальними кріслами для відпочинку.

4.9. При репетиційних залах для балету, розташованих далеко від вбиралень для артистів, необхідно мати окремі приміщення для переодягнення чоловіків і жінок з індивідуальними шафами відповідно до кількості артистів, одночасно зайнятих у репетиції.

4.10. Необхідно дотримуватися такого режиму прибирання репетиційних залів:

вологе прибирання — після кожної репетиції або один раз на добу;

миття підлоги — у міру забруднення або два рази на тиждень;

генеральне прибирання — один раз на місяць (протирання вікон, зняття пилу зі стін, стель тощо).

4.14. Душові розміщують поблизу артистичних убиралень і виробничих приміщень. Біля душових передбачають місця для переодягання, обладнані лавками, вішалками для рушників і одягу.

4.16. Службові буфети повинні забезпечувати працівників як у денний, так і у вечірній час (під час спектаклю, концерту) гарячою їжею, яка доставляється в готовому вигляді з їдальні або ресторану.

4.19. Гримерно-перукарські кімнати облаштовуються гримерними столиками, умивальниками з підводом холодної та гарячої води, підіймально-поворотними кріслами, робочими столами, шафами для зберігання перук і гриму, стільцями. Гримерні столики облаштовують місцевим освітленням.

4.20. Апаратна з мікшерським пультом облаштовується відповідно до вимог Державних будівельних норм проектування електрообладнання об’єктів цивільного призначення

4.21. Стіни та стелі в приміщенні апаратних повинні бути акустично оброблені матеріалами груп горючості НГ, Г1, Г2.

4.22. Приміщення апаратних повинні мати окремий вихід.

4.23. Між апаратними і залами для глядачів повинні бути оглядові вікна, обладнані розсувними рамами з подвійним заскленням

4.24. У разі установки мікшерського пульту в залі для глядачів до нього повинен бути забезпечений окремий підхід, не з’єднаний з проходами для глядачів.

Мікшерський пульт і підхід до нього огороджують бар’єром

4.25. Мікшерський пульт повинен мати чохол або зйомний футляр, який виключає доступ сторонніх осіб у разі відсутності звукооператора.

4.29. Проекційні й оглядові вікна повинні мати автоматичні протипожежні штори.4.32. У будинках театрів, концертних залів обладнують кабінети чергового лікаря для надання невідкладної медичної допомоги глядачам і службовому персоналу

Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©refua.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка
Контрольна робота
Методичні вказівки
Лабораторна робота
Методичні рекомендації
навчальної дисципліни
Загальна характеристика
курсової роботи
використаної літератури
Список використаної
Курсова робота
охорони праці
Зміст вступ
курсу групи
Пояснювальна записка
Виконав студент
Виконала студентка
Історія розвитку
самостійної роботи
навчальних закладів
форми навчання
Міністерство освіти
Теоретичні основи
студент групи
Практична робота
навчальний заклад
молодших школярів
Робоча програма
Конспект лекцій
вищої освіти
Практичне заняття
інтелектуальної власності
виконання курсової
діяльності підприємства
роботи студентів
використаних джерел
контрольної роботи
Охорона праці
Загальні відомості
Самостійна робота
виробничої практики
Історія виникнення
загальна характеристика
навчального закладу
охорони здоров
загальноосвітніх навчальних
світової війни
Дипломна робота
студентів спеціальності
студентка курсу
фізичної культури
Курсовая работа