Продовження таблСторінка1/4
Дата конвертації13.03.2018
Розмір1.25 Mb.
Назва файлу1456_33333.docx
  1   2   3   4

Продовження табл. 1

ВСТУП

Одещина — один з основних кліматичних рекреаційних районів України. Тривалість сонячного сяйва (2200–2350 год./рік), комфортні погодні умови, які створюють можливість цілорічного функціонування санаторіїв та насиченість повітря фітонцидами і морськими солями сприяли формуванню кліматичних курортів та курортних місцевостей.Найсприятливіші кліматичні умови для лікування та відпочинку в рівнинній частині України склалися на вузькій (до 40 км) приморській смузі, де і знаходяться основні приморські кліматичні курорти степової зони України, придатні для геліо-, аеро-, таласо- та кінезотерапії: Бердянськ, Євпаторія, Кароліно-Бугаз, Кирилівка, Коблеве, Кремінна, Маріуполь, Одеса, Очаків, Саки, Сергіївка, Скадовськ, Слов’яногірськ тощо. Перспективним для розвитку літньої рекреації та таким, що має тривалу історію існування є рекреаційне господарство Одещини. Вагомим плюсом багатьох Одеських курортів є одночасне використання багатьох лікувальних факторів (клімату, мінеральних вод, лікувальних грязей, озокериту). Властивості природно-лікувальних ресурсів визначають спеціалізацію курортів (медичний профіль).

В санаторно-курортних закладах Одещини найширше застосування мають мулові органо-мінеральні сульфідні грязі солоних озер та лиманів Азово-Чорноморського регіону. За розвіданими запасами найбільшими родовищами є лимани: Алібей, Шагани, Куяльницький, Тилігульський, Хаджибейський та ін.; озера: Кизил-Яр, Узунларське, Тобечицьке, Чокрацьке, Генічеське. Приблизно половина родовищ поки що не експлуатується. Поряд з тим, мулові грязі знайшли широке застосування, як самостійно так і в поєднанні з іншими лікувальними факторами в санаторіях Бердянська, Гопри, Євпаторії, Зотоки, Сак, Сергіївки, Слов’янська, Солоного Лиману, Феодосії, Чократу, Шкла, Одеської групи курортів.

На сьогодні тема «Здоров’я» - є дуже популяризованою. Всі люди хочуть бути здоровими,тому що здоров’я – являється найважливішим фактором в нашому житті,який впливає на розвиток нашого життя,якщо ми будемо здорові,то тільки тоді ми будемо щасливі ,кохані,успішні. Ось така складається теорема життя.

На сьогодні основними лікувальними закладами яким більшість людей надає перевагу являються– санаторії. Тому аналогічно метою даної курсової роботи – є проектування багатопрофільного санаторію в серці курортів України,для більш ефективного лікування і оздоровлення людей,який буде найбільш інноваційним по всій державі.

Об’єктом мого дослідження є – територіальна локалізація об’єкту туристичної сфери,а саме багатопрофільний санаторій в Одеській області,в Біля́ївці, це — місто, адміністративний центр Біляївського району Одеської області України. Розташоване на р. Турунчук та озері Саф'яни .

Предметом мого дослідження є – проект туристичного комплексу (засобу розміщення).

1.Аналіз рекреаційно-туристичного потенціалу Одеської області:Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4


База даних захищена авторським правом ©refua.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка
Контрольна робота
Методичні вказівки
навчальної дисципліни
Методичні рекомендації
Загальна характеристика
Лабораторна робота
курсової роботи
охорони праці
Курсова робота
використаної літератури
Список використаної
курсу групи
Зміст вступ
Виконав студент
форми навчання
Виконала студентка
Теоретичні основи
Міністерство освіти
Пояснювальна записка
самостійної роботи
навчальний заклад
Історія розвитку
навчальних закладів
Робоча програма
молодших школярів
діяльності підприємства
роботи студентів
Загальні відомості
Курсовая работа
виконання курсової
світової війни
студентів спеціальності
студент групи
використаних джерел
охорони здоров
Практична робота
вищої освіти
Охорона праці
інтелектуальної власності
навчального закладу
Теоретичні аспекти
Самостійна робота
загальноосвітніх навчальних
Конспект лекцій
вищий навчальний
Вступ актуальність
напряму підготовки
загальна характеристика
Історія виникнення
Практичне заняття
виробничої практики