Продовження таблСторінка1/4
Дата конвертації13.03.2018
Розмір1.25 Mb.
Назва файлу1456_33333.docx
  1   2   3   4

Продовження табл. 1

ВСТУП

Одещина — один з основних кліматичних рекреаційних районів України. Тривалість сонячного сяйва (2200–2350 год./рік), комфортні погодні умови, які створюють можливість цілорічного функціонування санаторіїв та насиченість повітря фітонцидами і морськими солями сприяли формуванню кліматичних курортів та курортних місцевостей.Найсприятливіші кліматичні умови для лікування та відпочинку в рівнинній частині України склалися на вузькій (до 40 км) приморській смузі, де і знаходяться основні приморські кліматичні курорти степової зони України, придатні для геліо-, аеро-, таласо- та кінезотерапії: Бердянськ, Євпаторія, Кароліно-Бугаз, Кирилівка, Коблеве, Кремінна, Маріуполь, Одеса, Очаків, Саки, Сергіївка, Скадовськ, Слов’яногірськ тощо. Перспективним для розвитку літньої рекреації та таким, що має тривалу історію існування є рекреаційне господарство Одещини. Вагомим плюсом багатьох Одеських курортів є одночасне використання багатьох лікувальних факторів (клімату, мінеральних вод, лікувальних грязей, озокериту). Властивості природно-лікувальних ресурсів визначають спеціалізацію курортів (медичний профіль).

В санаторно-курортних закладах Одещини найширше застосування мають мулові органо-мінеральні сульфідні грязі солоних озер та лиманів Азово-Чорноморського регіону. За розвіданими запасами найбільшими родовищами є лимани: Алібей, Шагани, Куяльницький, Тилігульський, Хаджибейський та ін.; озера: Кизил-Яр, Узунларське, Тобечицьке, Чокрацьке, Генічеське. Приблизно половина родовищ поки що не експлуатується. Поряд з тим, мулові грязі знайшли широке застосування, як самостійно так і в поєднанні з іншими лікувальними факторами в санаторіях Бердянська, Гопри, Євпаторії, Зотоки, Сак, Сергіївки, Слов’янська, Солоного Лиману, Феодосії, Чократу, Шкла, Одеської групи курортів.

На сьогодні тема «Здоров’я» - є дуже популяризованою. Всі люди хочуть бути здоровими,тому що здоров’я – являється найважливішим фактором в нашому житті,який впливає на розвиток нашого життя,якщо ми будемо здорові,то тільки тоді ми будемо щасливі ,кохані,успішні. Ось така складається теорема життя.

На сьогодні основними лікувальними закладами яким більшість людей надає перевагу являються– санаторії. Тому аналогічно метою даної курсової роботи – є проектування багатопрофільного санаторію в серці курортів України,для більш ефективного лікування і оздоровлення людей,який буде найбільш інноваційним по всій державі.

Об’єктом мого дослідження є – територіальна локалізація об’єкту туристичної сфери,а саме багатопрофільний санаторій в Одеській області,в Біля́ївці, це — місто, адміністративний центр Біляївського району Одеської області України. Розташоване на р. Турунчук та озері Саф'яни .

Предметом мого дослідження є – проект туристичного комплексу (засобу розміщення).

1.Аналіз рекреаційно-туристичного потенціалу Одеської області:Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4


База даних захищена авторським правом ©refua.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка
Контрольна робота
Методичні вказівки
Лабораторна робота
навчальної дисципліни
Методичні рекомендації
Загальна характеристика
курсової роботи
використаної літератури
Список використаної
Курсова робота
охорони праці
Зміст вступ
Пояснювальна записка
курсу групи
Виконав студент
Виконала студентка
Історія розвитку
самостійної роботи
навчальних закладів
форми навчання
Міністерство освіти
Теоретичні основи
студент групи
навчальний заклад
Практична робота
Робоча програма
вищої освіти
молодших школярів
Практичне заняття
Конспект лекцій
інтелектуальної власності
роботи студентів
виконання курсової
діяльності підприємства
Самостійна робота
контрольної роботи
використаних джерел
Охорона праці
охорони здоров
Загальні відомості
виробничої практики
загальноосвітніх навчальних
навчального закладу
світової війни
загальна характеристика
Історія виникнення
Дипломна робота
студентка курсу
студентів спеціальності
Вступ актуальність
фізичної культури