Продовження таблСторінка1/4
Дата конвертації13.03.2018
Розмір1.25 Mb.
Назва файлу1456_33333.docx
  1   2   3   4

Продовження табл. 1

ВСТУП

Одещина — один з основних кліматичних рекреаційних районів України. Тривалість сонячного сяйва (2200–2350 год./рік), комфортні погодні умови, які створюють можливість цілорічного функціонування санаторіїв та насиченість повітря фітонцидами і морськими солями сприяли формуванню кліматичних курортів та курортних місцевостей.Найсприятливіші кліматичні умови для лікування та відпочинку в рівнинній частині України склалися на вузькій (до 40 км) приморській смузі, де і знаходяться основні приморські кліматичні курорти степової зони України, придатні для геліо-, аеро-, таласо- та кінезотерапії: Бердянськ, Євпаторія, Кароліно-Бугаз, Кирилівка, Коблеве, Кремінна, Маріуполь, Одеса, Очаків, Саки, Сергіївка, Скадовськ, Слов’яногірськ тощо. Перспективним для розвитку літньої рекреації та таким, що має тривалу історію існування є рекреаційне господарство Одещини. Вагомим плюсом багатьох Одеських курортів є одночасне використання багатьох лікувальних факторів (клімату, мінеральних вод, лікувальних грязей, озокериту). Властивості природно-лікувальних ресурсів визначають спеціалізацію курортів (медичний профіль).

В санаторно-курортних закладах Одещини найширше застосування мають мулові органо-мінеральні сульфідні грязі солоних озер та лиманів Азово-Чорноморського регіону. За розвіданими запасами найбільшими родовищами є лимани: Алібей, Шагани, Куяльницький, Тилігульський, Хаджибейський та ін.; озера: Кизил-Яр, Узунларське, Тобечицьке, Чокрацьке, Генічеське. Приблизно половина родовищ поки що не експлуатується. Поряд з тим, мулові грязі знайшли широке застосування, як самостійно так і в поєднанні з іншими лікувальними факторами в санаторіях Бердянська, Гопри, Євпаторії, Зотоки, Сак, Сергіївки, Слов’янська, Солоного Лиману, Феодосії, Чократу, Шкла, Одеської групи курортів.

На сьогодні тема «Здоров’я» - є дуже популяризованою. Всі люди хочуть бути здоровими,тому що здоров’я – являється найважливішим фактором в нашому житті,який впливає на розвиток нашого життя,якщо ми будемо здорові,то тільки тоді ми будемо щасливі ,кохані,успішні. Ось така складається теорема життя.

На сьогодні основними лікувальними закладами яким більшість людей надає перевагу являються– санаторії. Тому аналогічно метою даної курсової роботи – є проектування багатопрофільного санаторію в серці курортів України,для більш ефективного лікування і оздоровлення людей,який буде найбільш інноваційним по всій державі.

Об’єктом мого дослідження є – територіальна локалізація об’єкту туристичної сфери,а саме багатопрофільний санаторій в Одеській області,в Біля́ївці, це — місто, адміністративний центр Біляївського району Одеської області України. Розташоване на р. Турунчук та озері Саф'яни .

Предметом мого дослідження є – проект туристичного комплексу (засобу розміщення).

1.Аналіз рекреаційно-туристичного потенціалу Одеської області:Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4


База даних захищена авторським правом ©refua.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка
Контрольна робота
Лабораторна робота
Методичні вказівки
навчальної дисципліни
Методичні рекомендації
Загальна характеристика
курсової роботи
використаної літератури
Список використаної
Курсова робота
охорони праці
курсу групи
Зміст вступ
Виконав студент
Пояснювальна записка
Виконала студентка
Історія розвитку
Міністерство освіти
навчальних закладів
самостійної роботи
Теоретичні основи
форми навчання
навчальний заклад
вищої освіти
Практичне заняття
Робоча програма
студент групи
діяльності підприємства
використаних джерел
молодших школярів
інтелектуальної власності
роботи студентів
Практична робота
виконання курсової
Самостійна робота
Історія виникнення
студентка курсу
студентка групи
загальноосвітніх навчальних
Загальні відомості
Конспект лекцій
навчального закладу
контрольної роботи
Курсовая работа
Вступ актуальність
фізичного виховання
Охорона праці
світової війни
Основні поняття
охорони здоров
Студент групи