Реферат на тему «Мітоз» Студентки 1 курсу Спеціальність " садово-паркове господарство " Геврек Ліни ГеоргіївниСкачати 24.15 Kb.
Дата конвертації25.09.2018
Розмір24.15 Kb.
Назва файлуМіністерство освіти і науки України.docx
ТипРеферат

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕПСИТЕТ імені І.І. МЕЧНИКОВА

Біологічний факультет

Кафедра ботаніки

Реферат

на тему


«Мітоз»

Студентки 1 курсу

Спеціальність “ садово-паркове господарство “

Геврек Ліни Георгіївни

Викладач

Кириленко Наталія Анатоліївна

Одеса 2018

Зміст


Вступ

1. Поняття Мітоз

2.Фази мітозу

3.


2

Вступ


Перші описи фаз мітозу і встановлення їх послідовності були зроблені в 70-80-х роках XIX століття. В кінці 1870-х - початку 1880-х років німецький гистологом Вальтер Флеммінг для позначення процесу непрямого поділу клітини ввів термін «мітоз».Перші неповні опису, що стосуються поведінки і зміни ядер в клітинах, що діляться, зустрічаються в роботах вчених початку 1870-х років. В роботі російського ботаніка Едмунда Руссова, що датується 1872 роком, чітко описані і зображені метафазні і анафазного пластинки, що складаються з ОКРЕМИХ хромосом. Роком пізніше німецький зоолог Антон Шнейдер ще більш чітко і послідовно, але, звичайно, Не зовсім повно описав мітотичний поділ на прикладі дробящихся яєць Mesostoma ehrenbergii (нід.) Рос. . В його роботі, по суті, описані і проілюстровані в правильній послідовності основні фази мітозу: профази, метафаза, анафаза (рання і пізня). У 1874 році московський ботанік І. Д. Чистяков також спостерігав окремі фази клітинного ділення в суперечках плаунов і хвощів. Незважаючи на перші успіхи ні Руссова, ні Шнейдер, ні Чистякову не вдалося дати чіткої і послідовне опис мітотичного поділу.У 1875 році вийшли роботи, що містять більш Детальні описи митозов. Отто Бючлі дав опис цитологічних картин в дробящихся яйцях круглих черв'яків і молюсків і в сперматогенного клітинах комах. Едуард Страсбургер досліджував мітотичний поділ в клітинах зеленої водорості спірогира, в материнських клітинах пилку лука і в материнських спорових клітинах плауна. Посилаючись на роботу Отто Бючлі і Грунтуючись на власних дослідженнях, Едуард Страсбургер звернули увагу на єдність дій клітинного ділення в рослинних і тваринних клітинах.До кінця 1878 - початку 1879 року з'явилися Докладні роботи В. Шлейхер (в розподілі хрящових клітин амфібій), В. Флеммінг (в розмноженні клітин в різних тканинах саламандри і її личинок), П. І. Перемежко (в діленні клітин в епідермісі личинок тритона ). У своїй роботі в 1879 році Шлейхер запропонував термін «кариокинезом» для позначення складних процесів клітинного ділення, маючи на увазі переміщення складових частин ядра. Вальтер Флеммінг вперше для позначення непрямого поділу клітини ввів термін «мітоз», Який Згодом став загальноприйнятим. Також Флеммінг належить остаточне формулювання визначення мітозу як циклічний процесу, що завершується поділом хромосом між дочірніми клітинами.

3

Поняття мітозМітоз – безперервний процес, що приводить до поділу ядра, за якого генетичний матеріал поділяється між ядрами дочірніх клітин. У відповідності до структурних змін, що відбуваються в ядрі і цитоплазмі, мітоз умовно поділяють на чотири фази: профазу, метафазу, анафазу і телофазу.Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©refua.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка
Контрольна робота
Методичні вказівки
навчальної дисципліни
Методичні рекомендації
Загальна характеристика
Лабораторна робота
курсової роботи
охорони праці
Курсова робота
використаної літератури
Список використаної
курсу групи
Зміст вступ
Виконав студент
форми навчання
Виконала студентка
Теоретичні основи
Міністерство освіти
Пояснювальна записка
самостійної роботи
навчальний заклад
Історія розвитку
навчальних закладів
Робоча програма
молодших школярів
діяльності підприємства
роботи студентів
Загальні відомості
Курсовая работа
виконання курсової
світової війни
студентів спеціальності
студент групи
використаних джерел
охорони здоров
Практична робота
вищої освіти
Охорона праці
інтелектуальної власності
навчального закладу
Теоретичні аспекти
Самостійна робота
загальноосвітніх навчальних
Конспект лекцій
вищий навчальний
Вступ актуальність
напряму підготовки
загальна характеристика
Історія виникнення
Практичне заняття
виробничої практики