Реферат на тему «Мітоз» Студентки 1 курсу Спеціальність " садово-паркове господарство " Геврек Ліни ГеоргіївниСкачати 24.15 Kb.
Дата конвертації25.09.2018
Розмір24.15 Kb.
Назва файлуМіністерство освіти і науки України.docx
ТипРеферат

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕПСИТЕТ імені І.І. МЕЧНИКОВА

Біологічний факультет

Кафедра ботаніки

Реферат

на тему


«Мітоз»

Студентки 1 курсу

Спеціальність “ садово-паркове господарство “

Геврек Ліни Георгіївни

Викладач

Кириленко Наталія Анатоліївна

Одеса 2018

Зміст


Вступ

1. Поняття Мітоз

2.Фази мітозу

3.


2

Вступ


Перші описи фаз мітозу і встановлення їх послідовності були зроблені в 70-80-х роках XIX століття. В кінці 1870-х - початку 1880-х років німецький гистологом Вальтер Флеммінг для позначення процесу непрямого поділу клітини ввів термін «мітоз».Перші неповні опису, що стосуються поведінки і зміни ядер в клітинах, що діляться, зустрічаються в роботах вчених початку 1870-х років. В роботі російського ботаніка Едмунда Руссова, що датується 1872 роком, чітко описані і зображені метафазні і анафазного пластинки, що складаються з ОКРЕМИХ хромосом. Роком пізніше німецький зоолог Антон Шнейдер ще більш чітко і послідовно, але, звичайно, Не зовсім повно описав мітотичний поділ на прикладі дробящихся яєць Mesostoma ehrenbergii (нід.) Рос. . В його роботі, по суті, описані і проілюстровані в правильній послідовності основні фази мітозу: профази, метафаза, анафаза (рання і пізня). У 1874 році московський ботанік І. Д. Чистяков також спостерігав окремі фази клітинного ділення в суперечках плаунов і хвощів. Незважаючи на перші успіхи ні Руссова, ні Шнейдер, ні Чистякову не вдалося дати чіткої і послідовне опис мітотичного поділу.У 1875 році вийшли роботи, що містять більш Детальні описи митозов. Отто Бючлі дав опис цитологічних картин в дробящихся яйцях круглих черв'яків і молюсків і в сперматогенного клітинах комах. Едуард Страсбургер досліджував мітотичний поділ в клітинах зеленої водорості спірогира, в материнських клітинах пилку лука і в материнських спорових клітинах плауна. Посилаючись на роботу Отто Бючлі і Грунтуючись на власних дослідженнях, Едуард Страсбургер звернули увагу на єдність дій клітинного ділення в рослинних і тваринних клітинах.До кінця 1878 - початку 1879 року з'явилися Докладні роботи В. Шлейхер (в розподілі хрящових клітин амфібій), В. Флеммінг (в розмноженні клітин в різних тканинах саламандри і її личинок), П. І. Перемежко (в діленні клітин в епідермісі личинок тритона ). У своїй роботі в 1879 році Шлейхер запропонував термін «кариокинезом» для позначення складних процесів клітинного ділення, маючи на увазі переміщення складових частин ядра. Вальтер Флеммінг вперше для позначення непрямого поділу клітини ввів термін «мітоз», Який Згодом став загальноприйнятим. Також Флеммінг належить остаточне формулювання визначення мітозу як циклічний процесу, що завершується поділом хромосом між дочірніми клітинами.

3

Поняття мітозМітоз – безперервний процес, що приводить до поділу ядра, за якого генетичний матеріал поділяється між ядрами дочірніх клітин. У відповідності до структурних змін, що відбуваються в ядрі і цитоплазмі, мітоз умовно поділяють на чотири фази: профазу, метафазу, анафазу і телофазу.Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©refua.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка
Контрольна робота
Лабораторна робота
Методичні вказівки
навчальної дисципліни
Методичні рекомендації
Загальна характеристика
курсової роботи
використаної літератури
Список використаної
Курсова робота
охорони праці
курсу групи
Зміст вступ
Виконав студент
Пояснювальна записка
Виконала студентка
Історія розвитку
Міністерство освіти
навчальних закладів
самостійної роботи
Теоретичні основи
форми навчання
навчальний заклад
вищої освіти
Практичне заняття
Робоча програма
студент групи
діяльності підприємства
використаних джерел
молодших школярів
інтелектуальної власності
роботи студентів
Практична робота
виконання курсової
Самостійна робота
Історія виникнення
студентка курсу
студентка групи
загальноосвітніх навчальних
Загальні відомості
Конспект лекцій
навчального закладу
контрольної роботи
Курсовая работа
Вступ актуальність
фізичного виховання
Охорона праці
світової війни
Основні поняття
охорони здоров
Студент групи