Сценарій квк «За здоровий спосіб життя»



Скачати 47.47 Kb.
Дата конвертації18.05.2018
Розмір47.47 Kb.
Назва файлуСценарій КВК.doc


Тема. За здоровий спосіб життя

Розділ програми: формування ціннісного ставлення до себе

Клас: 5 - 8

Форма виховної діяльності: агітбригада.

Мета:

Вчити усвідомлювати цінність власного життя і збереження здоров’я.



Завдання:

  • Пропагувати здоровий спосіб життя;

  • Розвивати навички свідомого ставлення до свого здоров’я;

  • Виховувати потребу турбуватися про безпеку власного життя.


Підготовка виховної діяльності

  1. Виготовити наочне оформлення.

  2. Підбір матеріалу.

  3. Розподіл ролей.

  4. Розучування пісень та віршів.

  5. Підбір музичного оформлення.



Хід заходу

Легка музика.
Виходять 3 чоловіки, читають вірші, за ними 4 чоловіки роблять рухи під музику Висоцького.

Хто здоровий, той сміється


Все йому в житті вдається.
Він долає всі вершини –
Це ж чудово для людини.

Хто здоровий, той не плаче,


Жде його в житті удача,
Він уміє працювати,
Вчитись і відпочивати.

Бо здоров’я – це прекрасно,


Здорово, чудово, ясно.
І доступні для людини
 Всі дороги і стежини.

Підсилюється музика, йдуть зі сцени.

Голос за кадром:

Пропонуємо вашій увазі передачу "За здоров’я". першими гостями в нашій студії є: народна медсестра Болячка, вітаємо її (заставка хлопки).

(Болячка сидить за столом, пиляє нігті, фарбує губи, жує жуйку).

Болячка: Привіт, народ. Сьогодні на прийомі у нас улюблені болячки.

(Заходить карієс, перев’язаний  хусткою зуби).

Карієс: Люба Болячко, спаси, порятуй! Немає мені життя в школі. Як добре було раніше – з’їдять учні чіпси, шоколадні батончики (прорекламувати) а я тут як тут, сиджу на їхніх зубах. А зараз ой, виганяють мене, порятуй, допоможи!

Болячка: та не скигли ти! Допоможу я тобі. Що ж придумати?

(Вибігає замотана в простирадло лупа).

Болячка: ой, що це? Ти хто?

(Виходить крутелик, лисий, в панчосі).

Крутелик: Це моя колишня лупа (проводить по голові).

Лупа: Люба Болячко, допоможи, Пантін  і Хед енд Шолдерс замучили. Життя від них не стало. Останній дім (показує на голову крутелика) забрали.



(Крутелик відштовхує її від себе, Лупа повертається до Болячки).

Лупа: Слухай, Болячко, а ти яким шампунем користуєшся (йде до неї).

Болячка: Шампунь на основі екстракту коноплі – тепер моє волосся не тільки рідке, а ще й веселе.

Болячка: Хто наступний.



(Заходять Перелом і Вивих).

Болячка: Це що за мумії єгипетські.

Перелом: Я перелом, а це моя молодша сестра Вивиха!

Болячка: Чого ви сюди привалили. Вам що кісток і суглобів замало (дістає кістки).

Перелом: Де поділися зі школи м’ячі і скакалки.

Двоє: Вимагаємо викинути комп’ютери. Діти перестали бігати, лазити по деревах. (плачуть), ми лишилися без роботи.

Болячка: (підходить обнімає) Ну, ну, не плачте (ідуть шкутильгаючи).

Болячка: Ну що ж народ на сьогодні все бай-бай.



Музика реклами. Художні йномер

Музика з кінофільму "Кадети", виходять кадети.

Макаров: Шикуйсь, струнко!



(виходить Кантемиров).

Кантемиров: Льотчики-зальотчики, що за форма, що за порядок (дає зауваження за форму). Який у нас порядок дня.

Макаров: 3 взвод до проведення КВК готовий!

(Вбігає Перепєчко, в руці батон).

Перепєчко: Хлопці, почекайте!

Кантемиров: Так що це таке?

Перепєчко: так ось батьки були, пригостили (показує батон).

Кантемиров: Перепєчко, ти ж ведеш не здоровий спосіб життя, для міцного здоров’я потрібні вітаміни. Ось, бери (дає яблуко).

Вітаміни, хлопці їжте,

Яблука та вишні,

Будуть міцні у вас м’язи,

Нерви будуть міцні.

Голос за кадром: Ми продовжуємо нашу програму, і наступним сюжетом нашої передачі є: програма "Танці з зірками". На паркет запрошується пара №2 – пані Лінь та пан Нікотин. Ваша увага (погано танцюють, падають).

Голос за кадром: На паркет запрошуються пара №8 – пані Грація і пан Вітамін. (гарно танцюють)

Голос за кадром: Щоб гарних результатів здобувати. Потрібно здоровий спосіб життя мати.

Музика реклами. Художні йномер

Виходять двоє: високий і маленький. Високий – худий, маленький – повний.

1: Ти хто?

2: Імунітет.

1: І я імунітет.



Дивляться один на одного.

2: А де ти живеш?

1: Я живу в центрі, в хорошому районі, їм овочі, фрукти, відпочиваю на Канарах, маю рахунок в банку.

2: А я живу в облупленій хатині, на краю села, їм те що знайду. Слухай, ти такий гарний, допоможи мені.

1: Гаразд, я тобі допоможу: позичу своїх друзів.

На сцену вибігають вітаміни А, В, С.

2: І тепер у мене буде будинок в центрі, я буду відпочивати на Канарах?

1: Ну не знаю, але вигляд у тебе буде точно кращий.

Музика реклами. Художній номер.

Музика

Голос за кадром: А на завершення про погоду.



Виходить дівчина.

Дівчина: В найближчі 3 доби в правій частині міста передбачається невелика туманність, переважно тютюнового диму, але на вихідні туман повністю зникне. В центральній частині, в зв’язку з підвищенням тиску зверху дихатиметься легко. В районі лівої сторони міста можливе випадення легких крапель пива і вина, але врахуйте, що після миттєвої насолоди від цих легких крапель можливі грозові дощі з градом зауважень та викликів батьків до школи. І лише в районі нашої школи, сподіваємось, сонячно і ясно.



Звучить ритмічна музика. На сцену виходять всі учасники.

1: Життя – це здоров’я, скористайся ним.

2: Життя – це краса – милуйся нею.

3: Життя – це мрія, здійсни її.

4: Життя – це цінність, цінуй його.

5: Життя – це скарб, бережи його.

6: Життя – це пісня, доспівай її.

7: Життя таке чудове, не загуби його.

Разом: Це твоє життя! Бережи своє здоров’я!

 Пісня:


Скільки зірок у світанні,

Скільки у морі перлин,

Скільки названь в КВНу.

КВН – ти один.

І доля нас поєднає

Силою бажання.

 Приспів:

Там де ти є,

Захопив нас вир мелодій,

Танець запальний.

Нас поєднав я і ти.

Тільки разом всі і назавжди.



Наш КВН веде нас у здоровий світ.

Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©refua.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка
Контрольна робота
Методичні вказівки
навчальної дисципліни
Методичні рекомендації
Загальна характеристика
Лабораторна робота
курсової роботи
охорони праці
Курсова робота
використаної літератури
Список використаної
курсу групи
Зміст вступ
Виконав студент
форми навчання
Виконала студентка
Теоретичні основи
Міністерство освіти
Пояснювальна записка
самостійної роботи
навчальний заклад
Історія розвитку
навчальних закладів
Робоча програма
молодших школярів
діяльності підприємства
роботи студентів
Загальні відомості
Курсовая работа
виконання курсової
світової війни
студентів спеціальності
студент групи
використаних джерел
охорони здоров
Практична робота
вищої освіти
Охорона праці
інтелектуальної власності
навчального закладу
Теоретичні аспекти
Самостійна робота
загальноосвітніх навчальних
Конспект лекцій
вищий навчальний
Вступ актуальність
напряму підготовки
загальна характеристика
Історія виникнення
Практичне заняття
виробничої практики