Топ-10 банків світу Версія німецької преси



Скачати 18.52 Kb.
Дата конвертації18.05.2018
Розмір18.52 Kb.
Назва файлубанки.docx

Топ-10 банків світу

Версія німецької преси

Німецька преса склала список Топ-10 банків світу з найбільшою ринковою капіталізацією. В цілому, великі кредитні організації подолали період рецесії, зазначають німецькі експерти, хоча американські банки досі вимушені працювати в умовах невизначеної ринкової кон`юнктури, а китайські банки, навпаки, процвітають. Саме американські та китайські банки поділили між собою перші місця рейтингу, повідомляє РосБізнесКонсалтинг з посиланням на Handelsblatt.

Тим часом на 10-му місці опинився бразильський банк з незвичною для вуха європейця назвою Itau Unibanco, створений в листопаді 2008 р. шляхом злиття кількох кредитних організацій. Саме Itau Unibanco з великим відривом лідирує в списку "найдорожчих" латиноамериканських банків, його ринкова капіталізація в 2010 р. склала 70,56 млрд євро.

На дев`ятому місці рейтингу розташувався американський Bank of America, ринкова капіталізація якого склала в 2010 р. 99,65 млрд євро. Попри те, що важкі часи позаду і банк повернувся до прибутковості, Bank of America ще має труднощі, зазначають експерти. За даними німецької преси, придбання інвестиційного банку Merrill Lynch у вересні 2008 р. все ще "обтяжує" баланс кредитної організації.

Ближче до вершини рейтингу Handelsblatt підібрався китайський Agricultural Bank of China, який у липні 2010 р. вийшов на фондову біржу Гонконгу. За підсумками проведеного IPO в Гонконзі і Шанхаї банк залучив 21 млрд дол. У 2010 р. ринкова капіталізація банку склала 101,05 млрд євро.

Тим часом американський Citigroup, який був колись "найдорожчим" банком світу, цього разу опинився лише на 7 місці за ринковою капіталізацією (104,82 млрд євро в 2010 р.), випередивши Agricultural Bank of China, але поступившись іншому китайському банкові Bank of China. У 2008 р. справи Citigroup ішли настільки погано, що кредитна організація "вилетіла" навіть за межі списку топ-30 банків. Тим часом в 2010 р. уряд США продав решту частки в капіталі Citigroup, і банк повернув собі незалежність.

На 6-му місці рейтингу німецької преси виявився зазначений Bank of China, ринкова капіталізація якого в 2010 р. склала 106,57 млрд євро. При цьому, як зазначають експерти, цей банк міцно закріпився на перших місцях рейтингу і, ймовірно, буде серед найбільших банків за ринковою капіталізацією і в 2011 році.

П`яте і четверте місце поділили між собою американські банки JP Morgan Chase (122,01 млрд євро в 2010 р.) і Wells Fargo (123,15 млрд євро). Останній почувається після кризи чудово, зазначає Handelsblatt: представлені фінансові результати банку за III квартал перевершили очікування аналітиків.

Трійку лідерів замикає найбільший банк Європи HSBC з ринковою капіталізацією 138,20 млрд євро - єдиний європейський банк, що потрапив до Топ-10 рейтингу Handelsblatt. Прорив британців, можна пояснити їх міцним становищем на азіатських ринках, що дозволило HSBC вийти з кризи в набагато кращому стані, ніж їх конкурентам.



Друге і перше місця рейтингу 2010 дісталися китайським China Construction Bank (168,76 млрд євро) і ICBC (174,59 млрд євро). Саме приклад ICBC наочно демонструє дедалі більшк потужність КНР, адже ще три роки тому на першому місці рейтингу був американський Citigroup, що скотився в 2010-му лише на сьоме. Завдяки високим прибуткам ICBC може розвиватися успішно і далі, впевнені німецькі експерти.

Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©refua.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка
Контрольна робота
Лабораторна робота
Методичні вказівки
навчальної дисципліни
Методичні рекомендації
Загальна характеристика
курсової роботи
використаної літератури
Список використаної
Курсова робота
охорони праці
курсу групи
Зміст вступ
Виконав студент
Пояснювальна записка
Виконала студентка
Історія розвитку
Міністерство освіти
навчальних закладів
самостійної роботи
Теоретичні основи
форми навчання
навчальний заклад
вищої освіти
Практичне заняття
Робоча програма
студент групи
діяльності підприємства
використаних джерел
молодших школярів
інтелектуальної власності
роботи студентів
Практична робота
виконання курсової
Самостійна робота
Історія виникнення
студентка курсу
студентка групи
загальноосвітніх навчальних
Загальні відомості
Конспект лекцій
навчального закладу
контрольної роботи
Курсовая работа
Вступ актуальність
фізичного виховання
Охорона праці
світової війни
Основні поняття
охорони здоров
Студент групи