В управлінні підприємством найбільш важливе значення має управління витратами, яке включає контроль І регулювання витрат, та відіграє найважливішу роль в прийнятті управлінських рішеньСкачати 310.68 Kb.
Сторінка1/5
Дата конвертації13.11.2018
Розмір310.68 Kb.
Назва файлуІНДЗ Ланцюги цінності.docx
  1   2   3   4   5


ВСТУП
Постановка проблеми. В умовах реформування національної економіки України, ускладнення економічних відносин та світової стандартизації бухгалтерського обліку виникає необхідність використання широкого спектру інформації для прийняття ефективних управлінських рішень. Це необхідно для управління бізнес-процесами, визначення собівартості продукції, оцінювання результатів діяльності та досягнення конкурентної переваги. Крім того, для одержання певних результатів підприємство повинно мати інформацію як про внутрішні процеси калькулювання собівартості, так і про зовнішні чинники макросередовища. Отже, для прийняття правильних та ефективних управлінських рішень та здобуття конкурентної переваги підприємство повинно відводить важливу роль стратегічному управлінню та управлінському обліку.

В управлінні підприємством найбільш важливе значення має управління витратами, яке включає контроль і регулювання витрат, та відіграє найважливішу роль в прийнятті управлінських рішень. Саме від достовірності і повноти управлінського обліку залежить подальша діяльність підприємства, адже він надає інформацію, яка безпосередньо стосується визначення рентабельності. В сьогоднішніх умовах глобалізації економіки неможливе управління підприємством без оперативного, тактичного й стратегічного планування господарської діяльності. І найважливішим є стратегічний рівень, на якому приймаються життєво важливі управлінські рішення для подальшого розвитку підприємства. Стратегічне управління формує новий етап розвитку облікової думки. Традиційна система обліку спрямована лише на реєстрацію фактів господарської діяльності, що дає можливість здійснювати оперативне управління. Концепція стратегічного управління витратами суттєво відрізняється від традиційного підходу до управління витратами абсолютно іншим сприйняттям процесу управління витратами. Основні відмінності полягають у визначенні способів аналізу витрат, встановленні цілей аналізу та розумінні поведінки витрат.

Правильно сформована система управління підприємством дозволяє максимально повністю використовувати всі наявні ресурси, своєчасно реагувати на зміни зовнішнього і внутрішнього середовища, розробляти і запроваджувати відповідні стратегії функціонування, приймати правильні управлінські рішення та оптимізувати витрати підприємства. Все це сприятиме досягненню конкурентної переваги на ринку. Саме тому проблема побудови системи ефективного стратегічного управління витратами, в контексті загальної стратегії підприємства, яка б сприяла збільшенню прибутку та оптимізації витрат, є актуальною на сьогодні.Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5


База даних захищена авторським правом ©refua.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка
Контрольна робота
Методичні вказівки
Лабораторна робота
навчальної дисципліни
Методичні рекомендації
Загальна характеристика
курсової роботи
використаної літератури
Список використаної
Курсова робота
охорони праці
курсу групи
Зміст вступ
Пояснювальна записка
Виконав студент
Виконала студентка
самостійної роботи
Історія розвитку
навчальних закладів
форми навчання
Теоретичні основи
Робоча програма
Міністерство освіти
Практична робота
вищої освіти
студент групи
навчальний заклад
молодших школярів
Загальні відомості
Конспект лекцій
виконання курсової
виробничої практики
роботи студентів
діяльності підприємства
Охорона праці
Практичне заняття
інтелектуальної власності
контрольної роботи
використаних джерел
охорони здоров
Курсовая работа
студентів спеціальності
Самостійна робота
Історія виникнення
загальна характеристика
загальноосвітніх навчальних
навчального закладу
фізичного виховання
студентка курсу
Дипломна робота
Студент групи