Якщо цей рецепт допоможе кому-то, то застосовуйте його на славу Божу! По вірі І вам буде’-даде-но! Бережи Вас Господь!Скачати 28.78 Kb.
Дата конвертації12.06.2019
Розмір28.78 Kb.
Назва файлуДокумент Microsoft Office Word.docx

Мій метод лікування п’яткових шпор – за допомогою настою з квітів бузку звичайної. Таку настоянку можна використовувати і при ревматизмі, а також при відкладенні солей у суглобах. Висушені квіти залити 40-градусним спиртом у співвідношенні 1:10, настояти 8-10 днів у щільно закритому посуді в темному місці. Приймати по 30 крапель 2-3 рази на день і одночасно розтирати або робити компреси з цієї ж настойки на хворі місця.

Якщо цей рецепт допоможе кому-то, то застосовуйте його на славу Божу! По вірі і вам буде’-даде-но! Бережи Вас Господь!

Покладіть в стакан куряче яйце і залийте його столовим оцтом так, щоб оцет яйце покрив з верхівкою.

Після чого поставте склянку на кілька днів у темне місце. Коли в оцті розчиниться яєчна шкаралупа, то м’яку плівку (внутрішню оболонку яйця) потрібно розірвати і вилити вміст яйця в оцет (плівку викинути).

Тепер можете лікуватися. Намочіть в тому складі шматочок тканини і накладіть її на шпору, укутайте п’яту зверху целофаном і теплою тканиною. Зробите кілька таких сеансів – шпора і розсмокчеться, а біль піде.

З 1967 року і по сьогоднішній день шпори мене не турбують. Тому що в тому самому 1967 році за порадою однієї бабусі вилікувала я шпори п’ят аптечним скипидаром.

Перед сном мила ноги з милом, потім насухо їх витирала, наливала в долоню трохи скипидару і натирала п’яту. Повторивши так кілька разів (я натирала всю ступню), одягала вовняний носок, потім проробляла те ж з другою ногою – і в ліжко.

Виконати так потрібно сім вечорів, після чого – сім днів перерву і ще сім раз проробити. Я проробила цю процедуру відразу ж чотирнадцять разів без перерви, бо після семи раз поліпшень ніяких не було. І тільки після цього влаштувала собі семиденний перерву, а ще через сім вечорів лікування повторила.

Були у мене шпори. Чого я тільки не робила, та ось тільки нічого не допомагало. Тоді сусідка порадила спробувати такий спосіб.

– Залий, – каже, – Аня, чорний житній свіжий хліб кислим коров’ячим молоком та зроби нерідке місиво. Після чого нанеси товстим шаром на ганчірку і п’яту свою хвору перемотати. Зверху одягни целофановий кульок і чим-небудь тепло вкутай.

Робила я це на ніч. Після п’яти разів шкіра в мене знялася, як корж, а п’ята стала, наче у немовляти. З того часу минуло сорок років. І шпори мене більше не дошкуляли.

Пам’ятаю, п’яткова шпора мене п’ять років дошкуляла. Лікувала всім, що лікарі приписували, але тільки безрезультатно. Добрі люди порадили ввечері попарити ноги, після чого на ніч покласти на п’яту шматочок несолоного сала. Я так тиждень робила, і, слава Богу, шпора мене не хвилює вже багато років.

Взяти часник, передавити його на часнику, покласти на ганчірочку і прикласти до шпори. Потрібно бути дуже обережним, щоб часникова маса не потрапила на тіло. Часник тримати, поки той не стане піч. Найкраще процедуру робити вдень, хоча дочка тримала всю ніч. До ранку п’ята стала рожевою, ніби у немовляти. З тих пір минуло десять років, і сну не знає, що таке п’яткова шпора.

Для тих у кого були шпори на п’ятах цей рецепт лікування п’яткової шпори народними засобами не буде новим:

У той час я не знала народних методів лікування, а лікарі рекомендували прикладати на область шпор жовч медичну. Але цей метод мені не допомагав, і ходити легше мені не ставало.

Тоді мені з великим трудом дістали путівку в азербайджанський санаторій «Нафталан». І тільки пройшовши курс лікування нафтовими грязями, я від цього захворювання позбулася. Галина, Ізраїль, Р. О. В. 417, Maalot, 21013

Знаю, що багато хто страждає п’яткової шпорою. У 1975 році мені навіть операцію пропонували з цього приводу. Але травматолог з обласної поліклініки порадила мені спочатку спробувати одну примочку.

Для приготування лікувального складу п.отребо-валась кислота саліцилова -1,0 мл, кислота оцтова 100% – 2,0 мл, спирт нашатирний – 1,0 мл, сірка – 5,0 г, спирт камфорний – 30, 0 мл, спирт винний ретіфікат 96% – 50,0 мл (умова обов’язкова – брати саме 96-відсотковий спирт, причому ні горілка, ні самогон, і ніякий інший спирт не годяться!).Всі компоненти ретельно розмішати і цим складом змочити вату або бинт, накласти на шпору і зміцнити лейкопластиром.

Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©refua.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка
Контрольна робота
Методичні вказівки
Лабораторна робота
навчальної дисципліни
Методичні рекомендації
Загальна характеристика
курсової роботи
використаної літератури
Список використаної
Курсова робота
охорони праці
курсу групи
Пояснювальна записка
Зміст вступ
Виконав студент
Виконала студентка
самостійної роботи
Історія розвитку
навчальних закладів
форми навчання
Теоретичні основи
Міністерство освіти
Робоча програма
студент групи
Практична робота
вищої освіти
молодших школярів
навчальний заклад
виконання курсової
Конспект лекцій
виробничої практики
Загальні відомості
діяльності підприємства
роботи студентів
Охорона праці
Практичне заняття
охорони здоров
контрольної роботи
використаних джерел
інтелектуальної власності
Самостійна робота
Курсовая работа
студентів спеціальності
Історія виникнення
навчального закладу
студентка курсу
загальна характеристика
загальноосвітніх навчальних
світової війни
студентка групи
фізичного виховання